E-I-T Tomasz Tomczak

Firma E-I-T rozpoczęła swą działalność pod koniec 2013 roku, a jej założycielem jest Tomasz Tomczak. Wcześniej prowadził on swoje zajęcia w firmie „SMART – Łukasz Skowron”. Jednakże działalność tejże firmy została zakończona. Głównym celem E-I-T jest prowadzenie zajęć oraz warsztatów z cyklu „Konstruktorzy Robotów”, których najważniejszą zaletą jest to, że dzieci uczą się poprzez zabawę i mają możliwość rozwijania swoich indywidualnych możliwości, predyspozycji, a także zainteresowań. Dodatkowo firma angażuje się w organizowanie pokazów oraz bierze udział w imprezach okolicznościowych. Mottem, jakie jej przyświeca są słowa Konfucjusza „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.
Firma na każdym kroku stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania, aby nie tylko podnieść swój prestiż, ale także sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Na początku 2014 roku poszerzyła swoją ofertę o zajęcia z cyklu „Konstruktorzy Robotów” dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. W tym roku planuje zaś prowadzenie zajęć z podstaw automatyki, robotyki i elektroniki dla młodzieży w wieku gimnazjalnym. Co więcej firma E-I-T Tomasz Tomczak wprowadziła do swojej oferty usługi druku 3D w technologii FDM oraz tworzenia i opracowania prototypów.

Podczas targów firma E-I-T Tomasz Tomczak będzie starała się przybliżyć zwiedzającym wiedzę oraz tajniki z dziedziny robotyki i elektroniki. Każdy z nich będzie mógł na własne oczy zobaczyć roboty zbudowane podczas zajęć z cyklu „Konstruktorzy Robotów”, a co więcej spróbować własnych sił we wcześniej przygotowanych przez wystawcę konkurencjach. Jednakże, oprócz różnego typu robotów z Lego, na stoisku tejże firmy znajdować się będzie także drukarka 3D działająca w technologii FDM. Każdy zainteresowany będzie więc mógł zapoznać się z zasadami jej działania i na żywo podziwiać jej możliwości. Przez cały czas trwania targów założyciel firmy E-I-T służy pomocą i radą.