EgzoTech Sp. z o.o.

EGZOTech wspomaga rehabilitację robotami! Celem firmy od zawsze było pomagać jak największej ilości osób wracać do zdrowia! Firma tworzy urządzenia wspomagające fizjoterapeutów w diagnostyce rehabilitacyjnej i fizjoterapii, dając pacjentom nowe motywujące narzędzia- by ćwiczenia fizyczne były interesujące i ciekawe.
Firma EGZOTech została uznana za jeden z najlepszych startupów na świecie przez Google for Entrepreneurs i Global Entrepreneurs Network, technologia firmy jest widziana jako Innowacja Społeczna przez MIT Technology Review, czy Forbes!
Produkt LunaEMG jest najbardziej uniwersalnym i najłatwiejszym w obsłudze robotem rehabilitacyjnym jaki kiedykolwiek powstał. Posiada możliwość ćwiczenia używając reaktywnej elektromiografii, treningi z dynamicznie zmieniającymi się parametrami oraz bardzo ciekawe gry dla najmłodszych pacjentów i nie tylko. Dokładna diagnostyka zakresu ruchu, oraz siły mięśniowej pozwalają z dużą precyzją określać aktualny stan pacjenta oraz jego postępy w rehabilitacji. Dzięki możliwości zmiany końcówek można ćwiczyć pojedyncze stawy i mięśnie lub całe partie.

Ekspozycja składać się będzie z robota rehabilitacyjnego Luna EMG, telewizora na statywie oraz stoiska z ulotkami.

Ćwiczenia poprzez zabawę! Uczestnicy będą mogli zagrać w grę Space Shooter, jednocześnie ćwicząc!

Dodatkowo prezentowane będą możliwości rehabilitacyjne robota.