Global BD Trading

Global BD Trading to dynamicznie rozwijająca się firma założona przez traderów z myślą o traderach.

Specjalizują się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych. Global BD Trading cyklicznie prowadzi liczne szkolenia z zakresu rynków kapitałowych zarówno dla osób początkujących jak i osób zaawansowanych. Global BD Trading Świadczy usługi consultingowe z zakresu rynków kapitałowych oraz z zakresu projektowania i koordynowania procesu pozyskania kapitału zewnętrznego dla spółek. Global BD Trading szuka ambitnych osób chcących zaistnieć na międzynarodowych rynkach kapitałowych. Firma oferuje szereg szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez współpracę z międzynarodowymi podmiotami w dziedzinie tradingu. Firma oferuje handel w oparciu o rzeczywisty kapitał firmy oraz atrakcyjny system wynagrodzeń. Aby zostać Traderem w Global BD Trading należy posiadać doświadczenie w tradingu lub ukończyć szkolenie Profesjonalny Daytrader gwarantujące zdobycie niezbędnej wiedzy do wykołowywania. zawodu tradera na Amerykańskich rynkach akcji.

Stoisko Global BD Trading będzie prezentowało nagrania z funkcjonowania amerykańskich rynków finansowych oraz nowoczesnej platformy Sterling PRO używanej na co dzień przez największe banki inwestycyjne oraz pracowników Global BDTrading. Platforma ta obsługuje i pozwala zawierać transakcje na największych giełdowych rynkach Amerykańskich jak NYSE, NASDAo. AMEX. Wszystko to będzie wyświetlane na komputerze iMAC z 27 calowym ekranem. Dodatkowo zorganizowane będzie miejsce aby osoby zainteresowane mogły porozmawiać o możliwościach jakie daje współpraca z naszą firmą.

Podczas Dni Nauki i Przemysłu eksperci z naszej firmy będą rozmawiać o możliwościach dla przedsiębiorców jakie dają tradycyjne źródła finansowania, alternatywne źródła finansowania jak Anioły Biznesu, fundusze Venture Capital i Private Equity. Dodatkowo będziemy prezentować jak przygotować się do spotkania z potencjalnym inwestorem, jak negocjować warunki współpracy. Kolejnym aspektem jest pozyskiwanie kapitałów poprzez emisję akcji i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na rynek New Connect. Wszystkie rozwiązania mają na celu dotarcie do kapitałów na realizację Innowacyjnych pomysłów i rozwiązań. Dodatkowo firma będzie promować swoje szkolenia z zakresu rynków kapitałowych. W trakcie trwania Dni Nauki i Przemysłu firma przeprowadzi konkurs dla odwiedzających – nagrodą będzie zaproszenie na warsztaty” Day Tradingu”, które będą zorganizowane w Maju w siedzibie firmy. Na warsztatach wylosowane osoby będą mogły poznać jak wygląda praca day tradera oraz zobaczy wszystkie nowoczesne rozwiązania technologiczne jakie sa używane w naszej firme. W Dniach Nauki i Przemysłu wezmą udział dwaj założyciele spółki Michał Dzlerżęga i Maciej Biskup – Absolwenci Nottingham Trent University. Od 10 lat związani z rynkami finansowymi. Traderzy i trenerzy amerykańskich rynków giełdowych. Doświadczenie zdobyte w domach maklerskich, bankach i trading roornach. Twórcy Global BD Trading, I-szej w Polsce firmy oferującej profesjonalne szkolenia giełdowe i Forex’owe prowadzone w oparciu o liczne warsztaty wzorowane na standardach zachodnich rynków finansowych. Global BD Trading specjalizuje się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych.

Firma świadczy usługi consultingowe z zakresu projektowania i koordynowania procesu pozyskania kapitału zewnętrznego dla spółek.