Makrogeo s.c.

Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu i w sposób ciągły rozwijamy się – rozszerzając nasze działania na nowe obszary, w których istotny jest POMIAR. Dodając do tego pozycję i solidność naszych partnerów (np. LEICA, TOPCON, THEIS, CST Berger, NIKON, TRIMBLE) oraz niezwykle wysoką jakość produkowanego przez nich sprzętu – nasza przyszłość wydaje się być bezpieczna i bez obaw pozwala nam myśleć o jeszcze lepszym zaspokajaniu Państwa potrzeb.

Zajmujemy się analizą potrzeb klienta, doradztwem technicznym, pomocą w kalkulacji inwestycji, pomocą w znalezieniu źródeł lub sposobów finansowania, ewentualnego wdrożenia technicznego lub instalacji, profesjonalnym szkoleniem, ciągłego wsparcia technicznego oraz zapewnienia kompleksowego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Posiadamy sklep internetowy, który jest jedynym w swoim rodzaju zbiorem informacji o najnowszych rozwiązaniach pomiarowych. Oferta przez nas zaprezentowana jest zbiorem wiedzy teoretycznej o zasadach działania instrumentów pomiarowych. Zestawienie obejmuje niezawodny i sprawdzony sprzęt produkowany przez światowych liderów na rynku pomiarów geodezyjnych i budowlanych. Nasza siedziba znajduje się w Śląskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Rudzie Śląskiej skupiającym firmy z branży budowlanej i geodezyjnej.

Na targach pragniemy zaprezentować nowe urządzenie pomiarowe Leica 3D Disto.

Dzięki pomiarom 3D i funkcją skanowania instrument pozwala na szybkie i dokładne zwymiarowanie oraz  stworzenie cyfrowej dokumentacji 3d o wysokiej dokładności, skrócenie do minimum czasu archiwizacji zasobów,  sprawne planowanie rozbudowy w oparciu o istniejący zasób itp. Oprócz tego przedstawimy wysokiej klasy lasery pomiarowe stosowane w budownictwie i przemyśle.