Wilk Elektronik S.A.

Wilk Elektronik SA jest europejskim producentem pamięci, właścicielem marki GOODRAM oraz oficjalnym partnerem Toshiby. Firma powstała w 1991 roku, a jej działalność opierała się początkowo na dystrybucji komponentów, później zajęła się także produkcją pamięci. Siedziba firmy oraz linia produkcyjna znajduje się w Polsce.
Od samego początku istnienia firmy, głównym obszarem jej specjalizacji były i są pamięci RAM oraz FLASH, stosowane w komputerach, drukarkach oraz innych komputerowych urządzeniach, także przemysłowych. Obecnie Wilk Elektronik SA oferuje szeroki wachlarz produktów, takich jak pamięci USB, karty pamięci, moduły pamięci, SSD, HDD oraz akcesoria. Mając do dyspozycji najwyższej jakości komponenty oraz najbardziej nowoczesną linię produkcyjną w Europie, GOODRAM stał się największym dystrybutorem pamięci w Polsce oraz zyskał miano eksperta w swojej dziedzinie, również na świecie. Dlatego też, od 25 lat Wilk Elektronik SA uznawany jest za symbol najwyższej jakości w Polsce, jak i poza jej granicami.

Na stoisku firmy Wilk Elektronik będzie można zobaczyć karty pamięci, moduły ,Flash USB, a także dyski SSD i HDD. Firma zaprezentuje swoje pamięci od kuchni – przedstawiając procesy produkcyjne i testowe, a także same produkty od wewnątrz. Będzie można zobaczyć komponenty z jakich składają się dyski SSD, DRAMy, karty do telefonów i aparatów oraz pendrivy. Chcąc na własne oczy przekonać się jak świetnie sprawdzają się pamięci marki GOODRAM, zaprezentujemy komputer dla graczy, złożony z naszych modułów i dysków MADE IN POLAND.