3DGence Sp. z o.o.

Jako 3DGence blisko współpracujemy z Politechnika Śląską w Gliwicach, która jest dla nas nieocenionym zapleczem naukowym i jednocześnie sami wspieramy działania uczelni. Obecnie jesteśmy właścicielami kilku opatentowanych rozwiązań w zakresie druku 3D
i oferujemy dwa modele drukarek: 3DGence ONE oraz 3DGence PRO. Nieustannie doskonalimy system zarządzania jakością oraz dynamicznie rozwijamy sieć sprzedaży.
3DGence to przede wszystkim urządzenia tworzone z pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Urządzenia 3DGence to klucz do świata, w którym wszystkie twoje pomysły stają się rzeczywistością, świata, w którym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.
W skład naszego zespołu wchodzą naukowcy, technicy i managerowie. Sięgamy wyłącznie po najlepszych specjalistów z branży, a nasza ekipa stale się powiększa. Naszym głównym celem jest zwiększenie wartości Twojego biznesu, dzięki technologii druku 3D.
Jesteśmy otwarci na nawiązywanie współpracy z handlowcami, ośrodkami badawczymi
i uczelniami. Szukamy również młodych talentów, którzy byliby chętni aby dołączyć do naszej ekipy i wspólnie z nami tworzyć i doskonalić nasze drukarki 3D.

Podczas Dnia Nauki i Przemysłu, osoby zwiedzające stoisko 3DGence będą mogły zobaczyć drukarki 3DGence ONE. Drukarki 3DGence ONE przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z drukiem przestrzennym, jak również dla profesjonalistów ceniących najwyższą jakość i niezawodność. Podczas Pikniku Naukowego drukowane będą różne elementy z tworzywa PLA oraz zaprezentowane zostaną wydruki, które powstały na drukarkach 3DGence ONE, między innymi: prototyp kombajnu górniczego, model makiety domu, części samochodowe, figurki, breloki. Zaprezentowane zostaną różne sposoby obróbki modeli na przykładzie pomalowanych postaci z gier.

Główne cechy 3DGence ONE:

  • Specjalny ceramiczny stół zapewniający dobrą przyczepność podczas wydruku i łatwość odseparowywania gotowych wydruków przy estetycznej strukturze powierzchni przylegającej do stołu.
  • Szybka, cicha i wydajna praca przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku,
  • Wyspecjalizowany algorytm zapewniający szybką i bezproblemową automatyczną kalibrację urządzenia.
  • Unikatowy system szybkiej wymiany głowicy drukującej (dwa zgłoszenia patentowe),
  • Niespotykana dotąd wysoka jakość wydruku dzięki systemowi kontroli ciśnienia w dyszy głowicy.
  • Polski produkt wykorzystujący wysokiej jakości profesjonalne komponenty,
  • Możliwość zastosowania szerokiej gamy rodzajów materiałów o średnicy 1.75 mm,
  • Specjalnie zaprojektowana dedykowana elektronika pozwalająca na uzyskanie wysokiej wydajności pracy podzespołów,
  • Duże pole robocze 240x255x200 mm,
  • Oświetlenie pola roboczego pozwalające na pełną kontrolę nad wydrukiem.