Konkursy

Poniżej przedstawiamy konkursy które odbyły się podczas poprzednich edycji Dnia Nauki i Przemysłu. Informacje o konkursach planowanych w trakcie VIII edycji pojawią się już wkrótce.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat konkursów organizowanych podczas tegorocznej edycji Dnia Nauki i Przemysłu.
Konkursy zostały podzielone na 2 kategorie, w zależności od uczestników:

 • konkursy dla wystawców,
 • konkursy dla odwiedzających.

Konkursy dla wystawców

II edycja konkursu „Koło na Medal”!

Cel konkursu

Celem Konkursu jest wyróżnienie najciekawszej oferty oraz stoiska prezentowanego przez koło naukowe podczas targów. Pod uwagę brane będą następujące kryteria:

  1. a. Oryginalność i różnorodność formy promocji stoiska,
  1. b. Czytelność oraz przejrzystość prezentowanej oferty,
  1. c. Jakość obsługi przybyłych odwiedzających.

Nagrodą w Konkursie jest statuetka ufundowana przez Park Naukowo – Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. oraz nadanie zwycięskiemu Kołu Naukowemu tytułu „KOŁO NA MEDAL”. Organizator ufundował dla Laureata nagrodę pieniężną.

 

Uczestnikami Konkursu są Koła Naukowe, które będą obecne podczas VII edycji Dnia Nauki i Przemysłu.

III edycja konkursu „Stoisko na Medal”!

Cel konkursu

Celem Konkursu jest wyróżnienie najciekawszej oferty oraz stoiska prezentowanego podczas targów. Pod uwagę brane będą następujące kryteria:

  1. a. Oryginalność i różnorodność formy promocji stoiska,
  1. b. Czytelność oraz przejrzystość prezentowanej oferty,
  1. c. Jakość obsługi przybyłych odwiedzających.

Nagrodą w Konkursie jest statuetka ufundowana przez Park Naukowo – Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. oraz nadanie zwycięskiemu stoisku tytułu „STOISKA NA MEDAL”. Zwycięzca otrzyma również voucher na wynajem sali szkoleniowej/konferencyjnej, ufundowany przez Sponsora – Hotele Diament S.A.

 

Uczestnikami Konkursu są pozostali wystawcy VII edycji Dnia Nauki i Przemysłu, którzy nie reprezentują kół naukowych.

Konkursy dla odwiedzających

„Konkurs Wiedzy o Wystawcach”

Cel konkursu

Celem Konkursu jest zainteresowanie odwiedzających ofertą prezentowaną przez Wystawców, a tym samym aktywny udział uczestników w Targach.

Uczestnicy zostaną wyłonieni bezpośrednio przed pełną godziną zegarową (tj. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00) podczas trwania VII edycji Dnia Nauki i Przemysłu. Zadaniem Uczestników będzie odpowiedź na pytania zadane na scenie głównej podczas wydarzenia. Pytania będą dotyczyły Wystawców VII edycji Dnia Nauki i Przemysłu i ich oferty

Dla wszystkich uczestników Konkursu przewidziano nagrody. W każdej rundzie Konkursu wyłonionych zostanie 2 Laureatów, którzy otrzymają nagrodę specjalną.

Konkurs na Facebook’u

Konkurs „Otaguj się na Dniu Nauki i Przemysłu”

Konkurs odbędzie się w dniu 20.05.2016 r. za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook: www.facebook.pl/gliw.technopark

Zadaniem konkursowym będzie publiczne udostępnienie na profilu Uczestnika zmiany statusu wraz z zamelodwaniem się w Parku Naukowo-Technologicznych „Technopark Gliwice” i otagowaniem #DNIP