MGF Projekt Sp. z o.o.

Firma MGF Projekt Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która od momentu powstania zajmuje się innowacjami oraz wdrożeniami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W swojej pracy wykorzystuję m. inn. oprogramowanie CAD/ CAM, obrabiarki sterowane numerycznie oraz druki 3D. Głównym profilem działalności jest budowa prototypów maszyn oraz systemów transportu wewnętrznego dla dużych i wymagających odbiorców. Wykorzystanie zaawansowanych projektów i modeli 3D w pracy konstruktora umożliwia wizualizację maszyny klientowi końcowemu, jeszcze przed kosztownym etapem produkcji i wdrożenia. Poza budową maszyn firma świadczy również usługi projektowe.
Efektem doświadczeń inżynierów z MGF Projekt jest własny i opatentowany produkt: „system zabezpieczenia przed zalaniem”. Jest to system nagrodzony po raz pierwszy w 2013 roku na Targach Budownictwa i znajduje się już w regularnej sprzedaży u dystrybutora. Intuicyjne i bardzo dobre technicznie rozwiązanie jest stale rozwijane dla spełnić rosnące oczekiwania klientów. Systemy antyzalaniowe zaprojektowane i produkowane w firmie MGF Projekt Sp. z o.o. są rozwiązaniami dedykowanymi nie tylko dla dużych firm i organizacji ale przede wszystkim odpowiadają na zapotrzebowanie gospodarstw domowych.
Za stały rozwój firmy i produktów firma w 2015 roku otrzymała Tytuł Przedsiębiorstwa aktywnego w regionalnym Ekosystemie Innowacji.

Na stoisku firmy MGF Projekt Sp. z o.o, podczas targów będzie prezentowany system zabezpieczający pomieszczenia przed zalaniem. Planowana jest również premiera najnowszego systemu przewodowego oraz demonstracja jego zastosowań na zbudowanej w tym celu stacji demonstracyjnej.

Stacja testowa będzie demonstrowała produkt zabezpieczenia przed zalaniem, będąc jednocześnie sama produktem firmy MGF Projekt.

Będą również prezentowane prace biura projektowego oraz będzie możliwość porozmawiania z inżynierami i konstruktorami firmy, którzy są odpowiedzialni zarówno za projekty CAD jak i produkcję i wdrożenia maszyn.

Na stoisku będzie możliwość omówienia zarówno złożonych systemów automatyki jak i prostych usprawnień z zakresu transportu wewnątrzzakładowego oraz usprawnień Lean.